poniedziałek, 12 listopada 2012

I znów zakupy...

 Witam wszystkich :) Dzisiaj znowu byłam na zakupach, tym razem w poszukiwaniu butów dla mojego synka. Biegałam po mieście dwie godziny! Znalazłam jedne, bardzo ładne buty w PEPCO, ale rozmiar 20 był za mały, 22 za duży a 21 nie było -.- W inne w ogóle nie wchodziła mu nóżka bo ma bardzo wysoki przegub (po tacie ;)) a buty zimowe zazwyczaj są wysokie. I w końcu są! Po dwóch godzinach weszłam do sklepu ostatniej szansy, a kiedy miałam już z niego wychodzić zauważyłam na półce ślicznie buciki akurat na mojego synka :)
Rozmiar bucików to 22. Są troszeczkę za duże, ale wcale tego nie widać a przynajmniej będzie je miał na całą zimę i nie będę musiała za miesiąc szukać nowych. Buciki były akurat w promocji z 59,99 na 29,99 więc jak tylko zobaczyłam, że są mu dobre od razu pobiegłam do kasy. Nie ma problemu z ich założeniem dlatego, że nie dość że mają odpinane rzeczy to jeszcze zamek, więc praktycznie całe się "rozkładają".Przy okazji szukania butków, na poprawę nastroju oczywiście kupiłam też coś dla siebie ;) A jest to eyeliner, koło którego ciągle przechodziłam i zastanawiałam się czy go kupić czy nie i mleczko do demakijażu.


Eyeliner w żelu z firmy WIBO linia Diva's (8,49 / 2g) i mleczko do oczyszczania twarzy i demakijażu oczu z ZIAJI zawiera masło kakaowe i poprawia koloryt skóry (6,99 / 200ml).

I jak podobają Wam się nowe butki mojego synka? :)

1 Napisz coś ;):

sylucha181 pisze...

fajne zakupy tez szukam jakoegos fajnego eyelineru z dobrym aplikatorem

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Pokaż, że czytasz! :)
Każdy komentarz jest prze mnie czytany i dla mnie bardzo ważny.
Chcesz zadać pytanie? Nie krępuj się! Na pewno odpowiem :)